GTranslate

               

           Jelölés:   Hazai Verseny               Kiemelt Verseny               Országos Bajnokság               Nemzetközi Verseny

_________________________________________________________________________________________________________________

 

2014.01.04. Gyorspont Rumcájsz  LE Drecskei Lőtér Eredmény  
2014.01.04. Sziluett Rumcájsz Le Derecskei Lőtér Eredmény  
2014.01.09. Gyorspont Csikóvári Para SE - Puska, Budapest Eredmény  
2014.01.10. Gyorspont Csikóvári Para SE - Pisztoly, Budapest Eredmény  
2014.01.18. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény  
2014.01.24-25. IPSC Para-Gun Kft. Virágos Ernő Emlékverseny  Eredmény  
2014.01.26. Hagyományörző Long Colt SE Komáromi Lőtér Eredmény  
2014.02.07. Gyorspont Limes SE - Puska - Bp. Fóti út. 56. Eredmény  
2014.02.08. Gyorspont Limes SE - Pisztoly - Bp. Fóti út 56. Erdemény  
2014.02.08. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény  
2014.02.08. Sziluett Alpokalja LE Ják Eredmény  
2014.02.08. Hagyományörző Rumcájsz LE - Debrecen Apafa  Eredmény  
2014.02.15. IPSC EXTREME KUPA IV/ EXTREME CUP IV, Level II. Eredmény  
2014.02.20-21-22. IPSC Csikóvári Para SE Limes Lőtér Budapest Eredmény  
2014.02.22. Steel Ch TVLK Tatabánya Eredmény  
2014.02.22. Steel Ch Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény  
2014.02.23. Sziluett TVLK Tatabánya (Minősítő) Eredmény  
2014.03.01. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény  
2014.03.02 Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény  
2014.03.02. Gyorspont Sport-szelet SE Nyíregyháza Eredmény  
2014.03.6-7-8. IPSC Csikóvári Para SE, Limes Lőtér Budapest Eredmény  
2014.03.08. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény  
2014.03.15. Sziluett Rumcájsz LE - Derecskei Lőtér (50m) Eredmény  
2014.03.16 IPSC Airsoft III. Mikes Kelemen Kupa Battonya Eredmény  
2014.03.22. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény  
2014.03.22. Sziluett TVLK Tataánya Eredmény  
2014.03.22. Gyorspont Szent Hubertusz SZLK Kaposvár Eredmény  
2014.03.20-21-22. IPSC Csikóvári Para SE, Limes Lőtér Budapest Eredmény  
2014.03.22. Steel Ch Rumcájsz Le (Sörétes), Debrecen Eredmény  
2014.03.29-30. IPSC BEL SE IPSC Level 2.9 pisztoly Budapest   PDF Eredmény  
2014.04.03. Gyorspont DVC SE Limes Lőtér Budapest Eredmény  
2014.04.04. Gyorspont DVC SE Limes Lőtér Budapest Eredmény  
2014.04.05-06. IPSC Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény  
2014.04.05. IPSC Sig Sauer SE - Liga I. Forduló  PDF Eredmény  
2014.04.12-13. IPSC Central European Easter Open   PDF Eredmény  
2014.04.12. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény  
2014.04.12. Sziluett Alpokalja LE Ják Elmaradt  
2014.04.12. Gyorspont Miskolci Vasutas SE Eredmény  
2014.04.12. Sziluett Miskolci Vasutas SE Eredmény  
2014.04.13. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE Tab Eredmény  
2014.04.18. Gyorspont Szegedi Police Academy SC Eredmény  
2014.04.19. Steel Ch Szent Hubertusz SZLK  Eredmény  
2014.04.19. Gyorspont Gepárd Közhasznú SE Mátészalka Eredmény  
2014.04.20. Sziluett Bihari Lk Berettyóújfalu Eredmény  
2014.04.26. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény  
2014.04.26. Gyorspont MTTOSZ Béke Klub Szolnoki MÁV Lt. Eredmény  
2014.04.26. IPSC Egri Polgári Lövészegylet Eger Kupa I. ford.  Pályák Eredmény  
2014.04.27. Steel Ch Pelikán LE Szolnok, Milléri Lőtér   Elamarad! Elmaradt  
2014.05.03. Gyorspont Szászvári LE Eredmény  
2014.05.03. Sziluett Szászvári LE Eredmény  
2014.05.04. Gyorspont Alpokalja SE - Para-Gun SV Háromford.Össz.  I.ford. Eredmény  
2014.05.04. Steel Ch Mareszit LE - Gepárd Lőtér Budapest Eredmény  
2014.05.10-11. IPSC Central European Shotgun Open   PDF Eredmény  
2014.05.17. Gyorspont TVLK Tatabánya (Közgyűlés miatt ELMARAD!!!) Elmaradt  
2014.05.18. Sziluett Rumcájsz LE - Debrecen Apafa - 100m. Eredmény  
2014.05.18. Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény  
2014.05.18. IPSC Sig Sauer SE - Liga II. Forduló (1 napos) PDF  Pályák Eredmény  
2014.05.19. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény  
2014.05.24.. Steel Ch TVLK Tatabánya Eredmény  
2014.05.30. Gyorspont Szegedi Police Academy SC Eredmény  
2014.06.01. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Szóládi Lőtér Eredmény  
2014.06.07. Sziluett Rumcájsz LE - Debrecen Apafa - 100m. Eredmény  
2014.06.07. IPSC Göcsej SE pisztoly, puska   Pályák Eredmény  
2014.06.14. IPSC Thunder on the Stage      Link    PDF Eredmény  
2014.06.14. IPSC Szent Hubertusz SZLK - Előnevezés(Link) Eredmény  
2014.06.14. Gyorspont Viharsarki SE II. 06.15 Kupa Békéscsaba Eredmény  
2014.06.15. Steel Ch MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Eredmény  
2014.06.15. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub Eredmény  
2014.06.21. IPSC Sig Sauer SE - Liga III.  Forduló Eredmény  
2014.06.21. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény  
2014.06.21. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény  
2014.06.28. IPSC Blue Danube Cup, Szászvár, Level II.pisztoly-pu.  Eredmény  
2014.06.28. Precíziós MTTSZ VLK Fonyód - Légfegyveres Verseny Nem közölt  
2014.06.29. IPSC Puska és "Minirifle" Kupa, Level II - Szászvári LE  -Blue. Eredmény  
2014.06.29. IPSC Sörétes Puska Kupa, Level II -  Szászvári LE  -Blue. Eredmény  
2014.06.29. Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu, Sörétes Steel Ch Eredmény  
2014.07.05. Sziluett IMSSU OB. Debrecen Apafa Rumcájsz LE   Nevezés Eredmény  
2014.07.05. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény  
2014.07.05. Steel Ch MTTOSZ Béke Klub Szolnoki Millér Lt. Eredmény  
2014:07.13. IPSC IPSC Pisztoly OB. Salgó Sport Klub   Pályák Eredmény (Hun.)  
2014.07.13. Steel Ch MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Eredmény  
2014.07.20. Gyorspont Bihari Lk Berettyóújfalu Eredmény
2014.07.20. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Szóládi Lőtér Eredmény
2014.07.25. Gyorspont Szegedi Police Academy SC Eredmény
2014.07.26. Steel Ch Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.07.26. Gyorspont Miskolci Vasutas SE, Szerencs-Ond Levente Lőtér Eredmény
2014.07.27. Gyorspont Alpokalja SE- Para-Gun SV Össz.Gyorspont Kupa II. f. Eredmény
2014.08.02. Sziluett Gepárd Közhasznú SE  Mátészalka Eredmény
2014.08.02. IPSC Egri Polgári Lövészegylet Eger Kupa II. ford.   Pályák Erdemény
2014.08.9-10. IPSC  Bükk Montain Rifle Open    PDF Eredmény
2014.08.17. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub Eredmény
2014.08.20. Steel Ch Sörétes Steel Ch. OB. TVLK Tatabánya Eredmény
2014.08.23. IPSC Szent Hubertusz SZLK   Pályák Eredmény
2014.08.30. Gyorspont TVLK Tatabánya  Eredmény
2014.08.30. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény
2014.08.30. IPSC Central European Handgun Open   PDF Eredmény  
2014.08.31. IPSC Central European Rifle Open   PDF Eredmény  
2014.09.06-07. IPSC Budapest Open   Regisztráció   PDF Eredmény  
2014.09.06 Gyorspont Miskolci Vasutas SE, MVSE Lőtér Eredmény  
2014.09.06. Sziluett Miskolci Vasutas SE, MVSE Lőtér Eredmény  
2014.09.08. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény  
2014.09.13. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Elmaradt  
2014.09.13. Steel Ch Steel Challenge OB DHSE - DVLE Debrecen Eredmény  
2014.09.14. Steel Ch Bel SE GM Lőtér Budapest     PDF Eredmény
2014.09.20. Preciziós Viharsarki SE és Honfogllalás Lovas és LK Jászberény Eredmény
2014.09.20-21. IPSC Geco Open   PDF Eredmény  
2014.09.21. Gyorspont MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Eredmény  
2014.09.21. Sziluett MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Eredmény  
2014.09.27. Gyorspont Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény  
2014.09.27. Sziluett Rumcálsz LE Derecskei Lőtér Eredmény  
2014.09.27. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény  
2014.09.27. Sziluett Alpokalja LE Ják Eredmény  
2014.09.27. Steel Ch MTTOSZ Béke Klub Szolnoki Millér Lt. Eredmény  
2014.10.03. Steel Ch Puskás LE Debrecen Pincelőtér  -  Ingyenes! Eredmény  
2014.10.04. Gyorspont Szászvári LE Gyorspont OB.   Online Nevezés Eredmény  
2014.10.04. IPSC Göcsej SE Zalaegerszeg - Pisztoly, Puska Eredmény  
2014.10.11. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.10.11. IPSC Sig Sauer SE - Liga IV. FordulóLigagyőztes Eredmény
2014.10.18. Steel Ch Szent Hubertusz SZLK Eredmény
2014.10.18. Gyorspont Alpokalja SE-Para-Gun SV Össz.Gyorsp. Kupa III. f. Eredmény
2014.10.18. Hagyományörző Rumcájsz LE Debrecen Apafai Lőtér, Történelmi, Minősítő Eredmény
2014.10.18 IPSC DVLE Shotgun Challange (Sörétes) Debrecen Apafa   Pályák Eredmény
2014.10.19. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Szóládi Lőtér Eredmény
2014.10.24 Hagyományörző Long Colt SE Komárom-Szőnyi Lőtér Eredmény
2014.10.25. Steel Ch Pelikán LE Szolnok, Milléri Lőtér Eredmény
2014.10.25. Preciziós 5. Békéscsabai Kolbász Kupa, Viharsarki SE Eredmény
2014.10.26. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény  
2014.11.02. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény  
2014.11.02. Sziluett TVLK Tatatbánya Eredmény  
2014.11.08. Steel Ch Alpokalja LE Ják Eredmény  
2014.11.08. Steel Ch Rumcájsz LE Derecskei Lövésznap Eredmény  
2014.11.09. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.11.10. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény
2014.11.13. Gyorspont Alpokalja SE Budapest VSE Lőtér Eredmény
2014.11.13-15. IPSC Csikóvári Para SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.11.14. Gyorspont Villanás SE Budapest VSE Lőtér Eredmény
2014.11.15. Gyorspont Szent Hubertusz SZLK Kaposvár Eredmény
2014.11.20. Gyorspont Csikóvári Para SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.11.21. Gyorspont Szegedi Police Academy SC Eredmény
2014.11.21. Gyorspont DVC SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.11.22. Steel Ch Szegedi Police Academy SC Eredmény
2014.11.22. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény
2014.11.27-29. IPSC Csikóvári Para SE Budapest Limes Lőtér (Pisztoly II. min.) Eredmény
2014.11.29. Steel Ch TVLK Tatabánya Eredmény
2014.11.29. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.11.29. Sziluett Alpokalja LE Ják Erdemény
2014.11.29 Gyorspont Debreceni Lövészsuli SE - Derecskei ÁFÉSZ LK   facebook Eredmény
2014.11.29 Sziluett Debreceni Lövészsuli SE - Derecskei ÁFÉSZ LK   facebook Eredmény
2014.11.30. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2014.12.04. Gyorspont Limes SE Budapest Eredmény
2014.12.05. Gyorspont DVC SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.12.06. IPSC BEL SE Mikulás Kupa Budapest   PDF Eredmény
2014.12.07. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.12.11. Gyorspont Csikóvári Para SE (Puska gyp.) Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.12.12-13. IPSC Para-Gun Kft. Pénzkísérő Level-II    Pályák Eredmény  
2014.12.12. Gyorspont Limes SE Budapest Eredmény  
2014.12.13. Gyorspont Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény  
2014.12.13. Sziluett Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény  
2014.12.14. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény  
2014.12.18-20. IPSC Csikóvári Para SE Budapest Limes Lőtér Eredmény  
2014.12.19-20. IPSC Puskás LE Debrecen Pince Lőtér   Pályák Eredmény  
                                 
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Vissza felülre